19/5

 

16:00 / přednáška KAMIEL KLAASSE / NL Architects 
Čerstvý vítěz nejprestižnější evropské ceny Mies van der Rohe Award 2017
téma: NL architects ve veřejném prostoru
místo konání: Magistrát města Plzně, nám. Republiky 1

 

Náměstí Republiky

17:30 / Happening MOVING FOREST od nizozemského ateliéru NL Architects
Taneční vystoupení skupiny Afresh Dance Community
18:30 / Moodshake (koncert – jazz, funk)

VSTUP ZDARMA

 

Moodshake

Dva přátelé, Dan (sax) a Zbyněk (keys), v roce 2008 založili kapelu, která se zpočátku prezentovala spíše jazzovými standardy. Postupně se vyvíjelo žánrové zaměření i repertoár a do současnosti se v kapele vystřídala řada výborných muzikantů. Dnes se jedná o 11 člennou partu z Plzně, hrající převážně funk a jazz-fusion (ve stylu Jamiroquai, Incognito, Candy Dulfer, Brian Culbertson). Více než 8 let kapela na koncertech míchá energickou show plnou skvělé hudby, živých rytmů a tance, a předává posluchačům velkou porci energie a nadšení (odtud název Moodshake).

 

 

Areál Plzeňského Prazdroje

20:00 / Priessnitz Munroe (koncert – rock)

VSTUP ZDARMA

 

Priessnitz

Priessnitz je jesenická rocková skupina, jejíž ústřední autorskou dvojicí je zpěvák, skladatel a textař Jaromír Švejdík a kytarista Petr Kružík. Za předchůdce Priessnitz je považována punková kapela založená v roce 1986 Chlapi z práce. V roce 1989 se z Chlapů z práce stávají Priessnitz a začíná se psát historie jedné z nejosobitějších českých kapel.

 

Munroe

Říkáme si MUNROE a jsme dva. Prostě kapela, ve které je jen elektrická kytara a zpěv. Čekejte návrat ke kořenům rockového písničkářství a syrovou energii.

 

 

 

20/5

 

Anglické nábřeží – parkoviště po bývalém KD

14:00 / GREENING THE CITY – golfový turnaj v rámci instalace NL Architects

Back